E TRÍSHTUESHME/ 2 dite para TRÁGJEDISE se Produksionit, ne Shtepi ndodh Dicka

Pasi u s’kualifíkuan nga ‘Big Brother VIP’,

Ilnisa, Meritoni dhe Egla do të votohen nga publíku,

ku njëri prèj tyre dùhèt të ndërpresë garën.

Píkërisht, kjo gjë ka fùtur fríkën mes çiftit, se i eliminuari do të jetë njëri mes tyre.

Ishte Meritoni që i bëri një pyetje partneres së tij, nëse ai lárgohèt, ajo dùhèt ta fitojë këtë edicion të ‘BBVIP’.

Ndërsa kjo pyetje e prèku Ilnisën, që më pas shpèrtheu në lòt.

Biseda:

Meritoni: Çfarë experience kjo! Po íka, a do ta fitosh?

Ilnisa: Po pse dùhèt të íkësh ti? Duhèt të íki unë? Ndërrojmë temë

Meritoni: Po íka, a do ta fitosh?

Ilnisa: Po íka unë, do ta fitosh ti?

Meritoni: Qëndrojmë tek e imja

Ilnisa: Po íke ti, do qëndroj thua unë këtu? Si thua ti?

Meritoni: Normal që po. Duhèt ta fitosh! Pse, dùhèt të lësh këta që të fitojnë?

Kush dùhèt ta fitojë, kjo (Egla)? Është i joni çmími

Ilnisa: Ndërrojmë temë, atë se dimë ne se kush íkën? Se s’dua të qáj tani

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...