E degjuat ju? Ledjoni PLÁS BÓMBEN: 1 Muaj nga Fúndi del Fituesi I BBV3

Teksa BBV, ndòdhèt në javët e fùndít të transmetimit në edicionin e tretë të tij, në rrjèt kanë nisur aludimet se kush do ta prezantojë sezonin e katërt.

Mbrëmjen e djeshme teksa po përfùndonte vízíta e tij në shtëpi báshkë me Orin dhe Arbrin, Ledioni hòdhi një tezè për moderimin e programit vitin e ardhshëm.

Ai tha se do të donte që të vinte si banor dhe díkush tjetër të ishte prezantues.

“Dua që vitin që vjen, ta prezantojë díkush dhe unë të fùtem si banor”, tha Ledioni dùke shkáktuar të qeshura.

Marrja e drejtimit të BBV, u prit fíllimisht me skepticizèm dùke qenë se ndjèkësit ishin mësuar me figurën e Arbana Osmanit në këtë format.

Por shumë shpèjt dùket se ai ka gjetur rrugën për në zemrat e publíkut. Batutat e tij në program bèhen shumë shpèjt virale dùke kapërcyer edhe shpërndarjen që mùnd të kenë pasur secili nga konkurrèntët këtë edicion. Madje ledjonit i shpetoi goja duke dhene informacion se kete sezon eshte Romeo fitiesi i BBV3.

Nga ana tjerër Arbana Osmani është përfolur se vitin e ardhshëm do të márrë drejtimin e Big Brother Vip Kosova, báshkë me Luiz Ejllin.

Ajo u pyet për këto lájme, por zgjodhi të mòs komentojë dùke shtuar akoma më shumë dýshimet.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...