SHOKUESE! Nuk Do ta Besoni, Komenti i Luizít ka Habitur rrjètin

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë pa diskutim një nga çiftet më në zè të momentit. Shumë të dashur për publíkun dýshja árrín të rrèmbejë gjíthmonë vëmendjen e fansave.

Së fùndmi Kiara Tito ka ndarë me 790 mijë ndjèkësit e sáj disa foto ku dùket me barkun e rrumbùllakosur.

Teksa këto fotot e postuara që në minutat e párá morën mijëra pëlqíme dhe komplimente, vëmendjen më të madhe e mori komenti i partnerit të sáj, Luiz Ejlli.

“Kjo dora e djathtë nuk me pëlqen shumë”, shkruan ai në foton e partneres së tij. Duke treguar qe tani disa shenja xhelòzíe dhe supermacie si nje mashkùll tipík shqíptar.

Kujtojmë Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë konfirmuar lájmin e ëmbël për shtátzèninë. Ata janë në pritje të fèmíjës së tyre të parë dhe ajo është një vajzè.

Lajmin e ka konfirmuar fíllimisht këngëtari me këngën e tij më të re në YouTube, që titùllohèt “Frymë”, ku trègòhen me detaje momentet emocionuese të çiftit pasi márrín vesh lájmin e ëmbël.

Leave a Reply