Saturday, September 30, 2023
HomeGenelE fùndít! Trònditet BBV, gati Zarfi i Zi pa kthim? Ja ata...

E fùndít! Trònditet BBV, gati Zarfi i Zi pa kthim? Ja ata që thýen rregùllat

Kaluan vetëm pak minuta nga leximi i zarfit, i cili shpjegonte rregùllat e lojës siameze dhe Armaldo i hkèli ato.

Njëra prèj rregùllave, thonte se banorët nuk janë të lejuar ta pèrdorin dorën që është brènda në bluzè, por dùhèt të vënë në pèrdorim vetëm atë që është jashtë sáj.

Armaldo i cili po jèton si një trup i vetëm me Jorin, mori veshjet për tu ndèrrùar në banjë dhe për këtë gjë pèrdori të dyja duart. Veprimi i tij zgjáti për disa minuta, dùke thýer në këtë mënyrë rregùllat e lojës siameze.

- Advertisement -

Njësoj si Armaldo, edhe Qetsori theu rregùllat e lojës, pasi pèrdori të dyja duart dùke mbájtur një shíshe.

Mëngjesi i sotëm nisi sërish me thýerje rregùllash. Këtë herë ai që i hkèli ishte Luizí. Ky i fùndít, pasi shoqëroi Oltën në banjë, lau dhèmbët në lavaman dhe për këtë gjë, ai pèrdori të dyja duart. Me njërën lau dhèmbët, ndërsa tjetrën e mbështèti në lavaman, gjë që u párálajëmrua nga Vëllai i Madh se nuk lejohej.

- Advertisement -

Nga ana tjetër, edhe Olta lau dhèmbët kur dòli nga tualeti, gjë për të cilën e bëri me ndíhmën e Luizít, i cili mbájti furcën e sáj në dorë, në momentin që ajo hòdhi pastën e dhèmbëve.

Elvisi dhe Qetsori ishte dýshja e radhës që ndíhmuan nëjri-tjetrin të krýenin nèvojat personave në tualet. Pas tyre, u zgjua edhe Kiara me Dean, të cilat bènë të njëjtën gjë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments