Friday, September 29, 2023
HomeGenelKiara e sùlmon kèq: Luizí e “qelbi fare” sápo bëri të tùrpshmen...

Kiara e sùlmon kèq: Luizí e “qelbi fare” sápo bëri të tùrpshmen párá të gjíthëve

Vajzat e “Big Brother VIP2” kanë pasur mbrëmë një festë dedíkuar vetëm atyre. Teksa shijonin nga një gotë verë dhe muzíkën në sfond, ato kishin për të luajtur edhe lojën pyetje dhe dènime. Nga ana tjetër, do ishin djemtë ata që do kùjdèseshin për vajzat.

Pasi ka mbárùar mbrëmja e vajzave, edhe djemtë u janë báshkùar për të bërë lojën pyetje dhe dènime. Luizí, i cili u është báshkùar më vonë banorëve, i ka bërë Kiarës një pyetje që e ka nèrvòzuar. Këngëtari e pyeti moderatorèn nëse ka krýer márrëdhënie dhe ajo i tha se ‘është e shèmtuar’ kjo pyetje.

Pjesë nga biseda: Kiara: Është e tùrpshme që ma bèn këtë pyetje në sy të çunave këtu. Armaldo: E tha njëherë, e dhá përgjígjèn. Luizí: E di sa çuna janë dùke parë tani.

- Advertisement -

Kiara: Tani është e shèmtuar kjo që po bèn. Luizí: Po nuk isha unë, nuk e dëgjova. Cila ishte përgjígja pra? Kiara: Nuk ta them Luiz, ja fùta kòt edhe párá. Nuk e them, nuk është e bukur ta them.

Çifti i BBV, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë pyetur gjatë një loje të organizuar në shtëpi se kur ka qenë hera e fùndít që kanë krýer márrëdhënie íntíme.

- Advertisement -

E párá që u pyet ishte moderatorja, e cila la të nënkuptohej se nuk ka qenë në një lídhje prèj shumë kohësh.Kiara Tito trègòi se ka káluar shumë kohë madje as muajin nuk e mbánte mend.

“Para lindjes së Krishtit. Shumë kohë më parë. Ka kohë shumë. Nuk e mbáj mend muajin realisht, se ka káluar shumë kohë”, tha ajo.Ndërsa partneri i sáj, Luiz Ejlli u përgjígj: “Një javë párá se të hyja këtu. 3-4 ditë përpárá se të hyja në hotel.”

Nderkohe Luizí ka reflektuar pasi babai i Kiarës në tákimin e tyre të parë e ka quajtur “çápaçùl”. Epitet ky me të cilin këngëtari i është drejtuar banorëve të tjerë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments