DEGRADON KEQ FARE/ Egla Beri ate qe Boten po e Cmend, a e Degjuat edhe ju?

Jùlian Deda dhe Egla Ceno janë përfshirë në një debát me njëri-tjetrin, ku shkák u bë një fjali që áktori i tha banores.

Ai i tha Eglës që tashmë ka vërë mend dhe nuk komuníkon me ùlërima, dùke bërë që kjo e fùndít të shpèrthejë kèq ndáj ti.

“Çfarë do të thuash me ke vërë mend? I trasformon gjërat, je i ùlët”- i tha áktorja, ndërsa Jùli u shprèh: “Nuk është fájli im që ri je në këtë gjèndje”.

Nga ana tjetër konkurrènti trègòi se i kishte thënë áktores që të ndrýshojnë, por ajo nuk ka pranuar.

“Nuk e thashë këtë. A e din si je ti? Je si këta politíkanët e shkretë që ndrýshojnë kështu”- tha Egla, teksa Jùli iu drejtua dùke thënë që ajo ka pròblème me shèndètin mendor.

Pjesë nga debáti:

Egla: Ku e keni mësuar që të komuníkoni me ùlërima. Unë nuk jam vërë mend. Çfarë do të thuash me ke vërë mend? I trasformon gjërat, je i ùlët

Jùli: Po pse òfèndon?

Egla: Vazhdo e mèrru me Romeon se s’jë për mua lali

Jùli: Me kë të mèrrem, me ty?

Egla: Me mua s’mèrresh dot

Jùli: Me ty nuk mèrrem se je skualifíkuar

Egla: Të kam qëndrùar dhe lárg dhe afër

Jùli: Nuk është fáji im që ri je në këtë gjèndje

Egla: Të kam qëndrùar dhe shumë afër

Jùli: Nuk kam se çfarë të të bëj

Egla: Mirë zèmèr tani çohu dhe ík

Jùli: Të thash hajde të ndrýshojmë, ti më thua unë nuk ndrýshoj

Egla: Nuk e thashë këtë. A e din si je ti? Je si këta politíkanët e shkretë që ndrýshojnë kështu

Jùli: Sapo ma ndrýshove ti

Egla: Je kaq i várfër dhe nuk do të bësh ndonjëherë hajër në atë që ke në mend po vazhdove kështu. Ishte një sháns i artë për ty të trègòsh veten. Unë jam e sígùrtë që ti do të mbèrrije lárt, po ti s’je njeri, je i vogël.

Jùli: Ke pròblème, skam çfarë të të bëj

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...