TRONDITESE! Banori i BBV3 po zè ‘këmbèn e Luizít’, Sapo u Zbulua “TIGRI i SHQIPTAREVE”

Në fíllim të sezonit të tretë të ‘Big Brother Vip Albania’, tènsíoni dhe emocionet janë në rritje.

Meriton Mjekiqí nga Kosova po fiton simpatinë e shumë fansave,

të cilët e krahasojnë atë me fituesín e edicionit të dytë, Luiz Ejlli.

TíkTok është bërë platforma ku fansat shpërndájnë video interesante dùke

pèrdorur efekte dhe muzíkë për të theksuar ngjashmëritë dhe ndrýshimet mes dy personazheve.

Në këtë atmòsferë të nxèhtë debáte, disa pyetje bíen në fokus:

“A është Meriton dùke ndjèkur gjùrmët e Luizít?”

”A ka kárákteristíka të përbáshkëta që i bëjnë ata të dallueshëm nga të tjerët?”

kjo natyrisht se mbètet për tu parë në vazhdim, shkruan Gazeta Neutral.

Leave a Reply