E Papritur! Largohet nje tjeter banor nga Vellai i Madh

Mbrëmja e djeshme ka qenë e mbùshur me të papritura.

Debati mes Ríkes dhe Meritonit solli shumë debáte mes banorëve, ku më i prèkùri dùkej që ishte Fationi.

Ai shprèhu se Meritoni ka fyer shumë herë vajzat në shtëpi dhe më pas u lárgua nga spektákli.

Kjo gjë bëri që të reagoj vajza e áktores së njohur, Jùlia Ilirianit, Renee Reffo.

“Humbe bigun, fitove zemrën time”, ka shkrùar ajo në një postim të bërë në rrjètin sòcíal “Instagram”.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...