Mësojeni njëherë e mirë, Luizí bènë zgjèdhjen mes NENES DHE NUSES, ja cila vjen e párá

Këngëtari Luiz Ejlli dhe partnerja e tij, Kiara Tito vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes edhe pas daljes nga Big Brother Vip 2, ku kùreshtja e madhe e atyre që e ndjèkin është se kur dýshja do të bèhen prindër.

Mesa dùket Luizí ka vèndòsur të trègòjë lídhùr me këtë pyetje që i bèhèt shpesh, ku përmes një videolive në ‘Instagram’, nga Turqía këngëtari i ka dhënë fùnd aludimeve se Kiara është shtátzènè.

Edhe pse ditësh po qárkùllojnë lájme se Kiara mùnd të ishte shtátzènè, pas një fotoje ku ajo dùkej me barkun e rrumbùllakosur, Luizí ka mohuar këtë thashèthem.

“Këtu nuk kemi tèst shtátzènie, por nuk ka shfaqur shenja, kështu të vjella e gjëra, Kiara nuk është shtátzènè”- tha Luizí.

Po ashtu Luizí i është përgjígjur edhe pyetjes se mes Kiarës dhe nënës kush vjen e párá për të.

Luizí tha se është nëna për shkák të atyre që kanë káluar báshkë, por edhe për Kiarën jep jetën.

“Pyetja dùhèt bërë kështu ‘Kur je kèq thua o Kiara vdíqa, apo o nënë vdíqa’. Sigurisht është nëna. Tani unë nuk kam káluar me Kiarën aq gjëra, aq sákrífica sa kam parë me nënën. Secila ka vendin e vet. Edhe Kiarën e dua, jap jetën për të.”- tha Luizí.

 

Leave a Reply