Pak ore para PRIME ndodh SKÁNDALI ne TCH! Shqiptaret çménduri

Mbrëmë Roza Lati ka përjetuar një moment dobësie, ku e shtrirë në oborrin e shtëpisë së “Big Brother VIP 3”, ajo flet për jetën dhe zhgënjimet që ka pasur nga shoqëria.

Në formë poezie ajo tregon se çfarë ka ndodhur me miqësitë e saj.

“Të gjitha shoqet më kanë zhgënjyer, njëra mbas tjetrës me radhë, kanë përfituar nga mirësjellja.

U kam dhënë shpirtin dhe gjithçka dhe më kanë shitur sa kanë gjetur mundësinë. Kam veç një Klaudia dhe një Olta,

një Dasara dhe një Sid, kam mbajtur afër shoqe pafund”, tregon moderatorja e njohur.

Leave a Reply