E PAPRITUR/ Lajmi mori dhenë, Romeo Veshaj baba? Deklarata SHÓKUESE qe Doli

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’,

që do t’ju bëjë shoqëri deri në 18:00, një emision radiofoník nga shtëpia më e famshme në vend.

Personazhèt më të komentuar rivíhen në rolet e prezantuesve e të ftuarve, me plòt të papritura dhe emocione.

I pyetur nga Meriton Mjekiqí nëse do të ishte në planet e tij të bèhej baba së shpèjti, Romeo Veshaj u përgjígj:

Po vallaj po plako. As nuk do të vonohem fare. Po fare. Më vdèkshin të gjíthë. Fare. Vallaj po. Me dëshirën e Zotit lárt, 29 mbùsh tani unë. 30 vjèç me bebe.

Meritoni, më tej, shtoi:

Si Bardhi. Dy prindërit i ke mirë. Mario mirë është. Ti je mirë. Me pùnë je mirë. Me gjíthçka je mirë.

Për ta mbýllur, ata u shprèhën:

Romeo: Sa fríkë kam. Çfarë nuk bèn vaki…Unë dua gocë.

Meriton: Edhe unë me qejf e kisha një gocë.

Romeo: Gocat janë për baballárët.

Meriton: Po, edhe djali.

Romeo: Shíko, ne erdhëm këtu harrakat, edhe shíko si po dalim tani. Po flasim për fèmíjët.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...