Friday, September 29, 2023
HomePetsDeklarata bòmbe, cfare po ndòdh! Nuk e fiton Luizí BBV, as Olta,...

Deklarata bòmbe, cfare po ndòdh! Nuk e fiton Luizí BBV, as Olta, por ky banor tjetër

Kon.spiracionisti Alfred Cako ka deklárùar se fituesi i Big Brother VIP Albania tha se Bledi Mane do të fitojë këtë Big Brother pasi ka hyrë me një princip në jetë, do ti kùndèrvihèt banorit Luiz Ejlli dhe se sipas tij do ta mposht.

Reagimi i plòtë:I uroj míkut tim Bledi Manes suksese dhe fitore ne Finale te BBVA.Ashtu sic ka princip ne jetë, do ti kun.dervihèt Luizít dhe do ta mp.oshte pa asnje dýshim, me ka premtuar se te gjítha párát e finales do ti dergoj per bamiresi .! Rrethi Katror do te vazhdoj me mua dhe Milaimin.

Nderkohe Luizí dùket se i ka shpallur “lùftë të ftohtë” banorit më të ri në shtëpinë e Big Brother Vip Albania, gazetarit, Bledi Mane.

- Advertisement -

Gjatë një diskutimi me Oltën, Luzí i ka thënë áktores së Bledi ka dy ditë që s’ka ndèrrùar çorapet, e as rrobat.

Nga ana e sáj Olta përpiqet të “mbròjë” Bledin, dùke thënë se mùnd t’i ketë të gjítha çorapet njësoj, dhe se që prèj ditës që ka hyrë ai ka pasur dhímbje të fòrta në dhèmbállë.

- Advertisement -

Por Luizí nuk bindet, insiston në fjalët e tij, ndërsa thotë se nëse Bledi nuk e përballon lojën, të dalë nga shtëpia.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments