Cfare!!? Kjo eshte TRONDITESE, párá pak minutash dhá lájm dritherues per Kiarèn

Prej kohësh po përflitet në rrjèt se moderatorja Kiara Tito është në prítje të ëmbël.

Dekláratat apo veshjet e sáj po shihen tashmë me lupë nga fansat, ndërsa nga ana tjetër Kiara po ngre aludimet me disa deklárata ngácmuese.

Gjatë pùntatës së shkùar në “DWTS Fan Club”, moderatorja e hapi programin dùke u kèrkuar ndjèkësve mòs ta bëjnë tag kur postojnë ùshqíme, pasi i vjen nepsi.

Kaq mjaftoi për t’u shkáktuar një zhurmë e madhe në rrjèt, ndërsa nga ana tjetër shoqja e ngushtë e Kiarës është pèrpjèkur të shuajë aludimet.

Teksa ka qenë e ftuar në “Ftesë në 5”, Liesa Haxhiasllani trègòi se Kiara ka patur gjíthmonë neps si njeri, ndáj deklárata e sáj ka qenë thjesht batuatë dhe një lloj ‘përgjígje’ ndáj fjalëve që kanë qárkùlluar.

Liesa gjíthashtu shtoi se përsa i përket veshjeve që moderatorja së fùndmi i ka zgjèdhùr vetëm të zeza, ajo tha se Kiara i ka pëlqyer gjíthnjë veshjet e zeza dhe se është klasíke.

“Me aq shumë sa është folur për shtátzèninë e sáj, Kiara do kishte lindur 5 herë deri tani”– shtoi ajo më tej.

Leave a Reply