Friday, September 29, 2023
HomeGenelE Fùndit/ Dalin pamjet brenda BBV, video që po bën námin në...

E Fùndit/ Dalin pamjet brenda BBV, video që po bën námin në rrjet, ja çfare ka ndodhur

Rrjetet sociale janë të mbushura këto muaj me fragmente nga “Big Brother VIP”, ku përtej Prime-t ndajnë edhe momente që ndoshta nuk do viheshin re.

Së fundmi është bërë viral një moment nga spektakli i mbrëmjes së djeshme, ku si asnjëherë 3 të nominuarit u ftuan në studion e BBV për tu përcjellë vendimin e të eliminuarit.

Teksa po linin shtëpinë për herë të parë pas 75 ditësh, banorët po përshëndeteshin me konkurrentët e tyre. Por teksa në rradhë Olta po përqafonte Qetsorin, ai ka refuzuar këtë përqafim duke u shprehur: Hë mo se kthehesh ti. VIDEO

- Advertisement -

Olta u surprizua mbrëmjen e djeshme nga ardhja e të ëmës së saj brenda shtëpisë së BBV, nje takim shume i perzemert dhe emocionues.

Teksa kishte një takim shumë emocionues ajo i dha kurajë vajzës së saj të jetë e fortë dhe të vazhdojë lojën e saj deri në fund.

- Advertisement -

Duket se kjo surprizë e ka prekur thellësisht Oltën e cila nuk i ka ndalur lotët, teksa i ka dhënë gjiithashtu edhe fuqi për të vazhduar lojën.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments