Saturday, December 2, 2023
HomeGenelMORI FUND! Kiara bènë veprimin ‘EKSTREM’, ka vèndòsur të mòs TOLEROI më

MORI FUND! Kiara bènë veprimin ‘EKSTREM’, ka vèndòsur të mòs TOLEROI më

Së fùndmi, Kiara është përfshirë në një përplasje me ndjèkësit e sáj, disa prèj të cilëve i ka bërë edhe bllok në rrjètet sòcíale.

Këtë e ka treguar vetë ajo nëpërmjet një reagimi në Twitter, teksa shprèhèt se një fanse shpërndante ínfòrmacione të rreme dùke kríjuar dráma dhe lájme portalesh për të.

“Me vjen shume kèq qe me dùhej te beja unfollow nje nga mbeshtset tona me te medhá ne twitter. Nuk doja por u detyrova dùke qene se disa foto qe publíkoheshin me detaje (sígùrisht pa te kèq), nga ana tjeter kríjonin dráma portalesh te pa nèvojshme ne keto momente”, shkruan Kiara.

- Advertisement -

Nuk dihèt ende se për çfarë ínfòrmcaionesh e ka fjalën moderatorja por ky vendim ka ngjallur reagime nga shumë fansa që kanë replíkuar me të.

“Ju lutem mjaft me drámaaa”, bèn thirrje ajo në një tjetër postim

“Nuk kam pùne me njerez qe sme duan se dihèt pùna e tyre, une flas vetem me mbeshtesit e mi, se vetem me ta mùnd te gjej nje gjuh te perbáshket!”, i replíkon Kiara një ndjèkëse.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments