Saturday, December 2, 2023
HomeGenelMòs flí akoma! Kjo shenjë e ka hálláll FATIN në Muajin Qershor

Mòs flí akoma! Kjo shenjë e ka hálláll FATIN në Muajin Qershor

Qershor 2022 dhe sa po hýn, dhe në veçanti gjýsma e tij e dytë, qùhet muaji i fatit nga ástròlògët. Sidoqoftë, vetëm një shènjë e zòdíákùt do të márrë një bèkím madhështor me shumë fat.

Ekspertët e yjeve kanë dèklarùar se në javët e para të muajit qershor do të ketë një ardhje shumë të madhe me párá për DASHIN që më në fùnd do të mbájë në dùart e tij aq shujë lèk sa do të shpètòjë nga síklètet. DEMI do të hèqè një síklet tëq madh në lídhje me shèndètin dhe kjo do të ndòdhë nga fùndi i muajit qershor.

Një nga shenjat që pèrfíton më shumë në qershor është dhe VI.RGJËRESHA që në jetën e tyre do të hýjë një persòn që do t’u japë kèshílla tejet të vlèfshme se si do ta víjèjnë të ardhmen e tyre dhe çfarë plánesh të ndjèkin.

- Advertisement -

Në muajin kete muaj qe po vjèn, BINJAKET sùgjèròhen të jènë më të vëmèndshèm ndáj gjërave të vogla. Është shumë e rèndèsishme të mbani një dhèshirë do t’ju plòtèsohet afërsisht nga 10 qershori.

Për GAFOREN në kete muaj te ri do të ketë shumë márrveshje të reja dhe shumë pròpòzíme të mira në punën e tyre dhe shumë shpèjt dhe thuajse në javët e párá do të ùlen në kárrígen e shefit.

LUANI në qershor dùhet të mèsojë të nègòciojë, të dòrèzohèt dhe të kèrkòjë kompromis. Por, shumë shpèjt gjatë ketij muaji dhe vitit 2022 Lùanët do të márrín në dorë tímonin e jetës së tyre dhe një e ardhme e re jáshtë vendit i prèt.

- Advertisement -

PESHORJA në muajin qe vjèn neser dùhet të jetë më e vèmèndshme ndáj komùnikímit në një ekip, me miqtë dhe fámíljèn. Por, ajo qe vlèn me shume per ta eshte se muaji qershor eshte muaji qe ua plòteson me ne fùnd endrren e nje rròge me te lárte.

Astròlògët párálajmèròjnë se mánipùlimèt dhe pròvòkimèt janë të mùndshme dhe AKREPAT do ta kènë të vèshtírë të dùròjnë çdo fòrmë kùfízími dhe kòntròlli: kjo mùnd të shkáktòjë strès për ta dhe të kríjojë vèshtírësi në márrëdhèníet me pártnèrët.

SHIGJETARI në qershor do të dùhet të pèrvèshë mèngët dhe të zgjídhë pròblèmet e grùmbùlluara. Pròblèmet në márrëdhënie janë të mùndshme, thònë ekspèrtët.

Për BRICJAPIN, kjo periudhë do të jetë një muaj i vèshtèrë. Një plan veprimi i qártë dhe i zhýtùr në mèndíme do të ndíhmòjë në lèhtësímin e jetës për të líndùrit e kèsaj shenje.

Por UJORI ëstë ai që ka një “mál” me fat në qershor, sipas ástròlògève. Ky është muaji i tyre ku gjíthçka do të jètë e sùksèsshme, pavárësísht se çfarë ndèrmárrin. Ekspèrtët jápin kèshíllë që UJORI të shfrýtëzòjë sa më shumë muajin qe vjèn.

Kjo është një kòhë shumë dínámíke kur ata do të ndíèjnë një flùks energjíe të re, òptimízëm dhe shèndèt të përmírèsuar. Sipas ekspertëve, UJORËT janë ata me fat të vèrtètë në qershor 2022.

Në të njëjtën kohë, për PESHQ.IT, muaji i ri i ketij viti 2022 do të jetë një nga kohët më të mira për të shíjuar jetën dhe për të pásùr një shèndèt të fòrtë. Nga fùndí i mùajit qershor do të zgjídhni sa më párë edhe sítùatat e vèshtíra që ju lídhen me lèkèt.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments