Saturday, June 3, 2023
HomeGenelMos rrini pa e lexuar! Ja cfare tha Luizí per nene dhe...

Mos rrini pa e lexuar! Ja cfare tha Luizí per nene dhe prèku gjíthe rrjètin

Teksa janë ndòdhùr në dhomën e ndenjes, Luizí dhe Deamishel, kanë biseduar në lídhje me finalen, çmímin e madh dhe qèllimin se pse e duan ta fitojnë.

Luizí është shprèhur se fitorèn e ka jetíke, ndrýshe nga banorët e tjerë.

Dea: A je krènar për udhëtimin tënd?

Luizí: Po jam, kam lujt fòrt o Dea, pasha zòtin

Unë e kam jetíke, ju mùnd ta keni qèllim, për mu është jetíke.

Dea: Pse? Të gjíthë òfèndime që ke bërë, ti s’ke respekt për lekët?

Luizí: E du për të tjera gjana!

Luizí: Unë du me fitu, e të dal prèj këtu, e t’i them nanës teme, s’ke nèvojë me pùnu më.

Luiz Ejlli është një ndër banorët që është zgjuar i pari çdo ditë që nga fíllimi i këtij edicioni të “Big Brother VIP” .

E herë pas here teksa qëndronte vetëm në oborr ka ndòdhùr që është përlòtur. Një gjë e tillë ka ndòdhùr edhe sot, ai ishte vetëm në verandë dhe ka nisur që të qájë.

Nuk dihèt arsyeja se pse Luizí është përlòtur ditën e sotme, po dùket se kùjdèset që të mallëngjehèt sa herë është vetëm dhe nuk ka njeri pranë tij.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments