Friday, September 29, 2023
HomeGenelMeri TRONDIT Shqíperine: Popùll Behuni Gati per pak Kohe kjo ju Pret

Meri TRONDIT Shqíperine: Popùll Behuni Gati per pak Kohe kjo ju Pret

Dashi

Nje dite qe fíllon me ekonomine dhe pastaj me nje udhètim jo shume te gjate. Forconi kontáktet ne pergjíthesi.

Demi
Deri mbásdite do ruani krýesíne ne márredhenie pastaj fílloni e veproni me práktíkisht me interesat tuaja.

- Advertisement -

Binjaket
Do jeni te corientuar psíkologjíkisht deri nga dreka te pákten. Me pas i mèrrni fòrcat ose e mblídhni veten.

Gaforrja
Mùnd te bisedoni per qellimet tuaja me miqte tuaj deri nga mesdita pastaj gjerat behen me te komplíkuara.

Luani
Nje pozícion pùne apo veshtiresi ne jeten tuaj sápo ka káluar. Me shume nje pasígùri dhe ndrýshim. Por mbásditja do jete me e begate.

- Advertisement -

Vírgjeresha
Priten dite te bukura ne dashùri dhe ne pùne. Era e fatit fíllon te fryj drejt jush paprítur aty ku gjerat dùkeshin kundra.

Peshorja
Ekonomia dhe dashùria káluan nje moment te veshtire. Tashme ju pret nje rruge e re e ndrýshme nga ajo qe prisnit.

Akrepi
Hena perballe jush deri nga mbásditja ju jep shánsín te perballeni per gjerat tuaja. Me pas gjerat behen me te fshèhta.

Shigjetari
Mos u mèrrni me shume se dùhèt me gjera qe nuk kane rèndesi direkte. Mbasditja ju perball me partnerin ne cift apo lájme te reja.

Bricjapi
Dashuria ju jep nje shije edhe gjate dites pastaj vemendja juaj kalon drejt pùnes dhe nje lájmi te cuditshem qe ju ve ne levízje.

Ujori
Edhe sot do ndjeni peshen e detyrimeve familjare. Nga mbremja do jeni shume èrotík dhe ne kerkim te gjese.

Peshqít
Jeni ne nje komuníkim te vazhduedhem per sígùri ne nje lídhje personale. Por shume shpèjt do lárgoheni me deshire.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments