Saturday, December 2, 2023
HomeGenel“Mùnd ta kesh komshi Luizín…” Ja se ku e ka blere shtepine...

“Mùnd ta kesh komshi Luizín…” Ja se ku e ka blere shtepine fenomeni i BBV 2

Që prèj daljes së tij nga shtëpia e Big Brother Vip, Luizín e kemi parë një frekuentues të rregùllt të “Arka Art Hotel”, dhe me të drejtë. Shërbimi, ambíentet e mrekùllueshme dhe ùshqímet e shijshme i kanë “vjedhùr” zèmrën këngëtarit dhe këtë ákt na i ka pohuar vetë ai së fùndmi përmes një video.Në një postim në “Instagram”, këngëtari përveç vlerësimit maksimal për hotelin me pamjen më fantastíke në krýeqytet, ka “zbùluar”dhe një tjetër detaj i cili s’na shpètoi pa e kapur.

Luizí ka treguar se tashmë është rezídent në një nga lagjet më me zè të Tiranës, píkërisht te “Kodra e Diellit”. Si dùket, banesa për të cilën më herët këngëtari tha se kishte blerë, ndòdhèt píkërisht në këtë lagje.

- Advertisement -Dhe dùke qenë se është komshi me “Arka Art Hotel”, Luizí tha se s’do i ndáhèt dhe do vazhdojë të konsumojë ùshqímet e shijshme dhe darkat romantíke me partnerèn e tij, Kiarën.

“Jam këtu në ambíentet e Arka Hotel. Hoteli i cili më ka mirëprítur që nga dita e parë që kam dalë nga shtëpia e Big Brother Vip. Shërbimi ka qenë fantastík, stafi i jashtëzakonshëm, gjíthçka ishte thjesht perfekte. Dhe jam shumë mirënjohës dhe fálenderues dhe dùke márrë párásysh se unë do jem edhe rezídent në këtë lagje,pra te “Kodra e Diellit” unë do vazhdoj të jem klienti i rregùllt i këtij hoteli i ambíenteve të tij, i restoranteve, SPA, palestrës e të tjera. Faleminderit edhe njëherë”, dëgjohèt të thotë Luizí.

- Advertisement -


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments