Friday, September 29, 2023
HomeGenel“Ndërprísni gjíthçka”, Luizí deklárate bòmbe párá FINALES, mòs besoni po deshët

“Ndërprísni gjíthçka”, Luizí deklárate bòmbe párá FINALES, mòs besoni po deshët

Pasi kërceu gjíthë darkën me striptistet që vëllai i madh i çoi në shtëpinë e BBV si surpizè për festën e beqárisë,

Luizí u mùndua që të qetësonte báshkëshorten e tij të ardhshme, Kiarën.Kur festa mbároi dhe pasi shijoi çdo moment me striptistet, Luizí tha: “Me gjíthë respektin që kam për ato gocat që kërcyen, kam Kiarën sa për 1000 balerina.

- Advertisement -

E kam balerinë, e kam të dashur, e kam çfarë të duash ti.”

Luizí do të celebrohèt me Kiarën natës e finales se madhe të BBV.

Mbrëmjen e djeshme Big Brother i bëri një suprizè në festën e beqárisë Luizít,

- Advertisement -

dùke i fùtur në shtëpi disa nga striptistet e një prèj clubeve më të njohura të Tiranës.Puthja me balerinën në buzè, Kristi: Unë nuk doja, por ajo u afrua

Mbrëmjen e djeshme “Vëllai i Madh” organizoi një festë beqárie për Luiz Ejllin në shtëpinë e BBV, ku këngëtarit i dërguan disa striptiste të cilat dhùruan performanca të nxèhta. Mirëpo gjatë festës u panë të argëtoheshin banorët, ndërsa Kristi u pa dùke flírtuar me njërën prèj tyre.

Teksa kanë kërcyer me lèvízje provokuese, në një moment Kristi dhe balerina u puthën në buzè. Pas përfùndimit të festës ai la tákim me balerinën, pasi të mbárojë spektákli. Sot Dea e ka ngácmuar Kristin dùke i thënë: “Vetëm ti u puthe të tjerët vetëm kërcyen”.“Nuk e putha unë se nuk ndòdhi ndonjë gjë, isha unë dùke kërcyer me këtë gocën dhe ajo u kthýe dhe po bènte si tëerk po ajo nuk e mbánte dot balancën e trupit”, u përgjígj Kristi dùke qeshur.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments