Friday, September 29, 2023
HomeGenelNderprisni Gjithcka! Luizí sápo párálájmeroi ardhjen e nje gjeje te Vogel por…...

Nderprisni Gjithcka! Luizí sápo párálájmeroi ardhjen e nje gjeje te Vogel por… TE EMBEL

Nese párá hyrjes ne shtepine e BBV, Luiz Ejlli ishte harrùar disi nga publíku shqíptar, tashme mùnd te thuhèt komplet e kunderta pasi Luizí gjèndet ne gjíthcka ne shqíperi, madhe dhe modèlin e flokeve djemte kane fílluar tia imitojne koke e kembe.

Me mèríte te plòte Luizí eshte shpallur fitues i edicionit me te rèndesishem te BBV dhe pas daljes nga shtepia ai ka deklárùar se tashme ai do te nise nje jete te re dùke iju dedíkuar fíllimisht projekteve dhe me pas nje familje te madhe.

Nuk dùhèt harrùar se Luiz Ejlli nuk dòli i vetem nga ajo shtepi e famshme, por ai do te mbáhèt mend gjate per kalvárin e tij ne lídhje me Kiara Titon nje histori qe ne fùnd u kurorezua me nje dasme, qe beri shume buje por edhe kríjoi shume zhurme.

- Advertisement -

Diten e sotme, Luiz Ejli ne nje dalje ne rrjètet sòcíale i ka njòftuar te gjíthe fansat se shume shpèjt ata ne veshèt e tyre do te degjojne hitin apo kengen e tij te trete.

Luizí thote se nje kenge eshte nje gje e vogel, por qe brènda sáj mbán nota TE EMBLA dhe shume shpèjt ai eshte gati ti magjepse shqíptaret ashtu sic beri dhe 2 heret e párá.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments