Friday, September 29, 2023
HomeGenelNderprisni gjíthcka, párá pak minutash perplasen rende Luizí dhe Dea, fati i...

Nderprisni gjíthcka, párá pak minutash perplasen rende Luizí dhe Dea, fati i zí…

Luiz Ejlli i habiti të gjíthë me një dekláratë të paprítur që bëri mbrëmjen e djeshme gjatë një party ku ishte i pranishëm.

Teksa ndòdhej në skenë, ai òfèndoi blogerèn Dea Mishel, pasi kjo e fùndít e quajti “provincial” muaj më parë, gjatë qëndrimit në BBV.

Dekláratës së Luizít, Dea Mishel iu përgjígj nëpërmjet disa postimeve në Instagram, ku nuk e kurseu një thùmb as për partnerèn e tij, Kiara Titon.

- Advertisement -

Nga ana tjetër këngëtari nuk e kurseu një kùndèrpërgjígje në InstaStory-n, tek ndau një prèj fjalimeve të filmit “Last Knights”, ku personazhi krýesor ndër të tjera thotë:

“Nderi është diçka me të cilën lindin të gjíthë burrat. Nuk mùnd t’ju mèrret as nuk mùnd të jepet. Ai vetëm nuk dùhèt hùmbur.”

Mirëpo, nuk mbáron këtu!

- Advertisement -

Në një nga video live, fituesi i ‘BBVIP’, në mënyrë indirekte dùket síkur reagoi edhe një herë për situatën e kríjuar, dùke theksuar se e di që gabon, por do mùndohèt që ta mendojë mirë atë çfarë thotë.

“Nuk po flas ndonjë fjalë më shumë, sepse çfarë do që të flas dùket síkur e kam personale me díkë, por unë s’kam asgjë me njeri. Këtu do të jem, këtu do të rri, siç i kam bërë ballë gjërave, do t’i bëj deri në fùnd. Çfarë nxjerr nga goja mbáj vetë përgjegjësi. Do të jem i drejtpèrdrejtë gjíthmonë siç kam qenë. Edhe unë gaboj, por mùndohem që çfarë them, ta mendoj mirë dhe t’i them në sy gjërat për gjíthçka.”- u shprèh ai.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments