Saturday, June 3, 2023
HomeGenel“Nderprisni POST BBV”, situata degradon drejt “grushteve” cfare po ndòdh?

“Nderprisni POST BBV”, situata degradon drejt “grushteve” cfare po ndòdh?

Kiara dhe opinionistja Zhaklin Lekatari kanë pasur një përplasje në Post Big Brother, në lídhje me qëndrimet dhe opinionet që banorja ka pasur gjatë lojës së sáj.Kiara: Çdo gjë në shpi rrotùllohej rreth Luizít. Por në këto lloj përmasash jo. Edhe kur e kritíkonin opinioistët, unë mendoja se mòs po gabonte, kisha dhe fríkën e zarfit të zí. Edhe i thoja pusho mòs fol, dùke e kritíkuar gjatë gjíthë kohës dhe unë. Po nuk e kisha menduar se do ishte kjo lloj fame jashtë.

Zhaklin Lekatari: E ke kritíkuar jo se besoje tek ato kritíkat e tua, apo tek vlerat apo mesazhèt që doje të jepje

Kiara: Varet nga situataZhaklin Lekatari: Pra ti je ndíkuar gjatë gjíthë kohës nga ne? Pra ti nuk ke asnjë opinion tëndin dhe origjínal?

“Mbase sot s’do isha fitues”/ Luizí flet për qëndrimin në BB: Mendoja se Bledi kishte hy me…

Në përballjen e parë në Post Big Brother Luizí ka treguar se ai e ndíente që diçka po ndòdhte jashtë shtëpisë.

Ai u shprèh se nëse do ta dinte se po e donin aq shumë popùlli jashtë, atëherë mbáse sot nuk do të ishte fitues.

Luizí: Impáktin e kam ndjèrë tek banorët që hynin dhe afroheshin tek unë. Unë mendoja se Bledi ka hy me bo telef.Për protèstën nuk e dija, dhe mirë që nuk e dija sepse mbáse nëse do dija sot nuk do të isha fitues.

Olta: Unë e kisha kuptuar fenomenin Luiz, sepse e ndjeja që nga banorët që hynin në shtëpi dhe ishin të shármuar nga ai. Dhe mendoja që diçka po ndòdhte jashtë.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments