Friday, September 29, 2023
HomeGenelNDIHMONI KIAREN!! Ka një háll shumë më të madh dhe kerkon ndíhmen...

NDIHMONI KIAREN!! Ka një háll shumë më të madh dhe kerkon ndíhmen tuaj

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publíkun.

Ajo u bë akòma më e dashur pas martesës së sáj me Luizín.

E përmes postimeve të fùndít, ajo ka treguar se është dùke përgatitur diçka të re.

- Advertisement -

Sot Kiara ka bërë të ditur se ka kríjuar linjën e sáj të veshjeve.

Këtë lájm ajo e ka bërë të ditur, kur të gjíthë prisnin që ajo të reagojë për martesën e ish-it të Luizít.

Por, dùket se Kiara kerkon ndíhmen tuaj qe ti dhene sa me shume ide te reja per linjen e sáj te veshjeve dhe nuk e ka hállin aspak dhe s’do t’ia di për asgjë tjetër.

- Advertisement -

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments