Friday, September 29, 2023
HomeGenelNdodh hataja e madhe. Kiara Tito nuk ndjèk më luanin e Shqíptarëve...

Ndodh hataja e madhe. Kiara Tito nuk ndjèk më luanin e Shqíptarëve në rrjètet sòcíale.

Një ditë më parë, Luiz Ejlli u ríkthýe dùke dhënë intervista pas një serie koncertesh.

Përballë Meriton Mjekiqít, këngëtari foli më hapur se kurrë më parë, dùke fílluar nga xhelòzía e Kiarës, kòntráta me Top Channel, marëdhëniet me kolegët, si dhe filmi me Olta Gixharin.

Megjíthatë, mbás dekláratave të Luizít, dùket se ka ndòdhùr një ndrýshim në sjelljen e Kiarës, ose të páktën kjo është përshtýpja që na dhá me veprimin e sáj të fùndít.

- Advertisement -

Ajo ka vèndòsur të mòs e ndjèkë më Luizín në Instagram. Sáktësisht nuk dihèt pse Kiara ka bërë këtë veprim, por diçka e tillë trègòn se ndoshta mardhëniet nuk janë aq mirë në çift . Megjíthatë, fotot e tyre ende ndòdhen në profilin e sáj.

A është kjo një strategjí marketingu apo ka të bëjë vërtet me një krízè në çift?!

Do të dùhèt të presim pak për të zbùluar të vërtetën.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments