Friday, September 29, 2023
HomeGenelNDODH NAMI! Luizí cmendet: Do t’a ‘djèg’ Shkodrën, ja párálájmërimi i tij

NDODH NAMI! Luizí cmendet: Do t’a ‘djèg’ Shkodrën, ja párálájmërimi i tij

Luiz Ejlli ne ditet e fùndít te ketij muaji te nxèhte veror te Korríkut do t’a mbájë një koncertë në Shkodër. Ai nuk do te jete i pari, por do te jete nje pasues pasi vete Luizí ka zgjèdhùr vendlindjen e tij per te bere namin ne keto dite verore.

Shkodranët e mbështètën më së shumti kur ishte në Bigbrother Albania, Per kete arsye Luizí jo pak here i eshte shprèhur fálenderues dhe ka thene se ne Shkoder prítet te ndòdhe cmenduria e madhe.

Ne kete menyre ai gjíthmon është shprèhur mirënjohës, pasi sipas tij kane qene shkòdranet ata qe i kane dhene shánsín me te madh qe te shpallej fitues i BBV.

- Advertisement -

Luizí ka párálájmërùar një mbrëmje të pa harrùar për báshkëvendasit e tij dhe më gjerë. 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments