Friday, September 29, 2023
HomeGenel“Ndodhi e kèqja”, Sapo u shkáktua íncídenti, alármohen fansat e Luizít

“Ndodhi e kèqja”, Sapo u shkáktua íncídenti, alármohen fansat e Luizít

Fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli, vazhdon të jetë akòma një personazh mjaft i komentuar në media.Atij së fùndmi i është bllokuar sërish profili zyrtar në Instagram, në të cilin árríti plòt 600 mijë ndjèkës.

Kjo megjíthatë nuk është hera e parë, pasi faqja e tij deri më tani është sùlmuar disa herë.Ky Instagram i artistit shkòdran u hap nga partnerja e tij, Kiara Tito, pak ditë párá përfùndimit të Big Brotherit.

- Advertisement -I njëjti në fíllim të këtij reality show pati një Instagram që menaxhohej nga një míke e tij, që më pas kaloi te familjarët e krejt në fùnd iu kèrkua nga prodùksioni i Big Brother VIP Albania.

Ylli i famshëm këto ditë ka qenë mjaft i angazhuar me mbrëmje e koncerte të shumta gjíthandej. Ai po shijon famën dhe është kthýer në një nga emrat më të kèrkuar nëpër klube.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments