Saturday, June 3, 2023
HomeGenelVjen deklárata e fùqíshme ne BBV: Do zhdùkem fare, banorja ne gjèndje...

Vjen deklárata e fùqíshme ne BBV: Do zhdùkem fare, banorja ne gjèndje te rènde

Gjatë spektáklit të djeshëm të “Big Brother Vip” ka degraduar debáti mes opinionistëve Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari me Efin.

Dy opinionistët e akùzuan banorèn se gjíth mbështètjen që ajo bèn për Luizín, e bèn për klíkime dhe se pajtimin mes tyre e konsideruan si shtirje. Por, këto deklárata e bèn Efin të ndihèt shumë kèq dhe ka kèrkuar të lërë shtëpinë, pasi asgjë nuk bèn për lojë.

Edhe pas spektáklti, tsa ka qenë dùke folur me Kiarën, Efi është shprèhur se nuk di se çfarë qëndrimi të mbájë në lídhje me çiftin.

Kiara: E di që e ke stákuar trùrin, por…

Efi: Po jo se s’ka shkátërroj veten unë! Jam bo gjys robi, kam ditë pa ngrënë, më vjen të vjellë, më ka kap ánkthi…e për çá? Se si të dùkem unë jashtë?

Rri afër me të, “rrin afër se ai ka popùlláritet”, i rri lárg, s’rri dot se unë kam qejf të rri me ju, kupton? Janë dy gjëra, ore thoja çfarë pozícionimi të márr unë? Është e lòdhshme…

Kiara: Mua më erdhi kèq që pajtimi ynë nuk u konsiderua si pajtim, por si shtirje…

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments