‘Pusho i qetë atje lárt…’ Luizí SHPèRTHEN në Lot, Dhímbja është e Fòrtë

Një nga çiftet më të dashur të momentit padiskutim që janë Kiara Tito dhe Luiz Ejlli.

Dyshja kanë fituar pëlqímin e fansave dhe padýshim që gjíthçka që ata bëjnë përbèn lájm në rrjèt.

Luizí dhe Kiara kanë konfirmuar me videoklipin mjaft të ëmbël se janë në prítje të fèmíjës së tyre të parë. Çifti do të sjellë në jetë një vajzè dhe nuk mùnd të ishin më të lumtur se kaq.

Shkodra dhe Shqíperia hùmbèn një emër të madh të artit dhe humorit. Ka ndèrrùar jetë në mòshën 73 vjèçáre mjeshtri i madh i humorit, Zef Deda.

Mes shumë artistëve shqíptarë kanë shprèhur ngushëllimet familjes gjíthashtu vlerësimin që kanë pasur për artistin. Në ndër ta ka qenë edhe Luizí, i cilia ka shkrùar disa fjalë në Instastory:

Humbje e madhe jo vetëm për familjen e të dashùrit të zèmrës por për çdo shqíptar.

Pata fatin që të njoha e u rrita me humorin tënd Zef. Ke lënë një pasuri të paçmuar dhe emri yt do të jetojë në të gjítha kohërat. Pusho i qetë atje lárt!

Leave a Reply