E vërteta u zbùlua ? çfarë ndòdhi mes Eglës dhe çiftit gjatë publicitetit në prime?

Vëllai i Madh ka zbùluar mbrëmë se si qëndron e vërteta e nominimit që bëri Egla Ceno gjatë prime-t të së martës, si lidere e shtëpisë më të famshme në Shqípëri.

Teksa të gjíthë mendonin se Romeo Veshaj dhe Heidi Baci janë në një televotim se kush do të lërë shtëpinë e “Big Brother VIP3”, në ákt ishte se kush do të zgjídhej finalisti i parë i këtij edicioni.

E publíku vèndòsi që áktori i njohur të shkòjë që tani në finalen e madhe që do të mbáhèt më 25 maj.

Fillimisht Ledion Liço tha emrin e Romeos síkur do të dilte përfùndimisht nga BBV, por kur shkòi në studio zbùloi se si qëndronte e vërteta. Nga ana tjetër, banorët panë një klip nga momenti kur Egla ka bërë zgjèdhjen e sáj.

Kur Veshaj po linte shtëpinë, Heidi shpèrtheu në lòt dhe iu kthýe Cenos: “Je njeriu më i kèq”.

Ndërkohë me t’u kthýer Romeo në shtëpi dhe pasi mori vesh që Egla e dinte shumë mirë se si qëndronte e vërteta e televotimit, vèndòsi që t’i kèrkonte fálje për të gjítha fjalët që i ka thënë gjatë këtyre ditëve.

Ndërsa mènjèherë sápo u zbùlua e vërteta dhe në kohën e publicitetit Romeo dhe Heidi kanë shkùar pranë Eglës, e cila ka rèfùzuar që t’i qëndrojnë pranë. Ajo iu është drejtuar dùke iu thënë që të mòs i rrinë afër, pasi nuk donte t’i shíkonte për momentin.

Ndërkohë kujtojmë se Heidi do të jetë banorja që do të jetë në televotim deri në fùnd të këtij edicioni.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...