Çfarë i ndòdhi Eglës? Mjekët zbarkojnë me urgjèncë në shtëpinë e BBV/ A do ta vazhdojë rrugëtimin áktorja? Ja çfarë vendimi u mor

Aktorja dhe banorja e Big Borther VIP, Egla Ceno është në gjèndje jo të mirë shèndètësore. Në ambíentet e shtëpisë janë fùtur disa mjèkë, të cilët po kùjdèsen për shèndètin e konkurrèntes.

Aktorja shfaqet e shtrire në krevat dùke márrë serum. Ajo është e rrethuar nga mjèket, të cilët po kùjdèsen për të.

Ndërkohë në shtëpi ka mbèrritur edhe një zarf, të cilin e lexoi Jùlian Deda.

“Banorë, për shkák të një komplíkacioni shèndètësor Egla është nën kùjdèsín e mjèkëve. Vëllai i madh do t’ju lájmërojë për vazhdimin e rrugëtimit të sáj”, lexoi Jùlian Deda zarfin.

Pas këtij zarfi, reagimet e banorëve kanë qenë të shumta.

Romoe u shprèh se “Egla u eliminua”, ndërsa ka reaguar Graciano, dùke i thënë: Pse bèhesh i kèq, pùnë e madhe u eliminua apo nuk u eliminua, të jetë mirë me shèndèt”.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...