‘Në “Big Brother” ka fántazma’! Banorja me shènja në trup! Teoria e TMèRRSHME qe Qarkullon

Modèlja Erjola Doçi ka shpèrthýer në të qara brènda shtëpisë më të famshme në Shqípëri. Teksa bisedonte me banorët, ajo ka rrëfyer se ka vuajtur prèj kohësh nga ánkthi e se ndjente prezenca të tjera në shtëpi. Edhe me pare ne fakt ne nje nga emisionet e tij te viteve me pare, teoricieni shqiptar, Alfred Çako kishte thene se ne shtepi te tilla si ajo e Big Brotherit, ka forca te fùqíshme dhe mistike.

Moderatorja fliste dhe qánte, në bisedë hyri edhe astrologia Meri Shehu, e cila gjíthashtu pretendoi se në “Big Brother” ka ndjèrë prezencë fantazmash.

BISEDA:

Erjola: Më demoralizon o Meri. Për shpirt të babait, isha ùlur aty desh me ndáli frymë

Meri Shehu: Unë kam ndjèrë fantazma në shtëpi. E kapi fantazma këtë (për Erjolën)

Erjola: Gjithmonë o Jùli dùhèt të më ndòdhë diçka. Edhe dje ia kam dhënë dorën Ervinit që të më këndonte një sure. Ma kanë nxirë jetën. Edhe natën shihja hije. Kush dreqín i bèn këto gjëra ia kthen Zoti! Më ka ndòdhùr, nuk e di ti se çfarë kam káluar unë se nuk e kam ndarë me njerëz.

Romeo: Mos u fíkso me këto gjëra.

Erjola: Nuk fíksohem ka vite ky muhabet. Edhe natën…Nuk fíksohem, se kam shkùar dhe jam parë në vend të mirë. Kam vuajtur unë nga ajo pjesë, çohesha me shenja në trup.

Leave a Reply