Friday, September 29, 2023
HomeGenelNe duar do mbáni një shumë të mire párash, ia gjèn të...

Ne duar do mbáni një shumë të mire párash, ia gjèn të sígurt kësaj shènje

Kush ka líndur Dash, Parashíkohèt një ditë përgjíthësisht pozítive si në áktivitetin ekonomík ashtu edhe në raportet me të tjerët. Eshte nje nga mòmentet me te mira te jetes tuaj pasi jo si per çudi pas 1 shtatorit do te mèrrni ngrítjen e rròges.

Kush ka líndur Demi, Të lindurit e kësáj shenje do të kenë mbështètjen e yjeve, të cilët do të bëjnë të ríkùperojnë shumë nga ato që nuk kanë realizuar ditët e káluara. Situata financiare dùket në pèrmírësim. Sot do të jeni shumë të lirshëm, natyralë dhe shumë komuníkues me të tjerët. Nuk do t’ju mùngojë pasíoni në rapòrt me partnerin.

Kush ka líndur Gaforrja, Duket se situata është e paqèndrueshme dhe jeni në një moment prítjeje. Ndoshta nuk është tamam momenti për të bërë një zgjèdhje definitive.

- Advertisement -

Kush ka líndur  Luani, Të lindurit e kësáj shenje sot dùket se janë “të privilegjuar” pasi do të kenë mbi kokë një numër yjesh dashamirës. Me përjashtim të Hënës, e cila mùnd të hèdhë sjellë agrèsivítet.

Kush ka líndur Vírgjèrèshe, Edhe pse nuk është ndonjë moment pozítiv për ju, dùhèt të bèni dùrim sepse situata do të ndrýshojë shpèjt. Frènoni entuzíazmin e párákohshëm.

Peshorja, Dita e sotme prítet të jetë përgjíthësisht e mirë, ndonëse impenjimet tuaja do të vijnë në rritje. Mërkùri ju jep një sèns organizativ të ádmírueshëm.

- Advertisement -

Akrepi, Në përgjíthësi dita e sotme prítet të jetë e qetë, ndërsa ju do të rifitoni me vèshtírësi ritmet tuaja të zakonshme. Do të jeni përgjíthësisht melankolíkë.

Kush ka líndur Shigjetari, Situata yjore e trazuar bèn që dita e sotme të jetë shumë intensive, me të paprítura që do t’ju imponojnë të ndrýshoni herë pas herë objektivat tuaja. Vetëm Afërdita ju jep sínjale të qárta dashùrie.

Bricjapi, Për të lindurit e kësáj shenje është pùna ajo që përbèn impènjimin krýesor, prandáj është mirë që të mòs i lini gjërat pas dore. Në aspektin sentimèntal, do të përjètoni momente mágjíke.

Ujori, Edhe pse në përgjíthësi qíelli juaj është i qetë, gjèndja juaj shpirtërore vazhdon të jetë jo edhe aq e mirë, prandáj sot do të jeni disi pásivë dhe pa shumë interes për gjërat që ju rrethojnë.

Peshqít, Dita juaj do të jetë shumë e ngarkuar në të gjítha aspektet. Megjíthatë, kjo nuk do t’ju pèngojë të vazhdoni të jeni optimist. JU e doni shume jeten dhe jeta dhe e tashmja juaj eshte gati qe tju dhuroje nje super surprize te madhe.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments