Saturday, June 3, 2023
HomeGenelMashtrimi i Big Brother VIP në finale, prodùksioni u tall hapur me...

Mashtrimi i Big Brother VIP në finale, prodùksioni u tall hapur me shíkuesit

Prodùksioni i Big Brother VIP eshte diskutuar shpesh per vertetesíne e tij.

Dhe kete sápo e treguan edhe sonte.Eleminimi i Efit ishte surprize, pasi te gjíthe sondazhèt dhe mbeshtètja qe ajo kishte, e dergonin ate ne finale me Luizín.

Por, skaleta e Big Brother VIP dùket se e kishte te vèndòsur ae ke do nxirrte.

Fillimisht Dean dhe pastaj Efin, sepse surpriza e Kristit eshte lene pas mesnate.Motra e tij u shfaq live dùke performuar per vellane e sáj.

Kjo nuk ka ngelur pa u komentuar nga mijera shíkues, qe edhe njehere kuptuan se Big Brother VIP nuk i mèrr párásysh votat e tyre.


 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments