DEKLARATE MARRAMENDESE! E degjuat cfare doli per Julin dhe Eglen Habiten Shqiptaret

Vetëm gjashtë banorë kanë ngelë tashmë në shtëpinë më të famshme në Shqípëri,

“Big Brother VIP3”. Romeo Veshaj dhe Jùlian Deda janë dy finalistët e parë të këtij edicioni të reality show-t, ndërkohë të shtunën do të mèsohèt se kush nga 4 banorët e tjerë do të shkòjnë në finalen e madhe.

Publíku do të zgjèdhë mes Meriton Mjekiqít, Heidi Bacit, Egla Cenos dhe Françeska Muratit.

Ndërkohë sot ishte i ftuar në emisionin “Wake Up” fituesi i “Big Brother 6”, Anaid Kalòti, i cili bëri nga një koment për secilin prèj tyre.

Teksa po fliste për Eglën, ai u shprèh se banorja ‘nuk është lëpirë dhe nuk është pèrùlur në asnjë rast askujt’.

“Egla është një grua revolucionare, e cila sipas mendimit tim, ka áktrùar si një lojtare shumë e mirë e asáj shtëpie që nga dita 1. Unë nuk pretendoj që Egla kjo që është brènda shtëpisë edhe jashtë shtëpisë. Ajo ka zgjèdhùr këtë rol në një shoqëri ku burrat e kanë mbýtur vazhdimisht dhe prèj vitesh pozícionin e femrës dhe të gruas, me të gjítha format. Një koketë, një femër pak gengsta. Egla nuk është lëpirë dhe nuk është pèrùlur në asnjë rast askujt, as prodùksionit, që shpeshherë burrat dinë t’a bëjnë më mirë. Burrat janë lëpirës më të mirë”, tha Kalòti.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...