Ne Diten e BAJRAMIT del e Verteta Shokuese! Detajet po TRONDISIN Shtepine e BBV

E ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Ndryshe’, ishte Jùlia Ilirjani, ish-banore e ‘BBV3’.

Ajo ka folur më tepër lídhùr me eksperiencën e sáj brènda shtëpisë, ku gjíthashtu nuk ka lënë pa përmendur dhe ngjárjen e fùndít të ndòdhùr në ‘Big’, ku Egla, Meriton dhe Ilnisa u skualifíkuan prèj lojës dhe qënduan për disa ditë në ‘izolim’, e më pas Ilnisa u eliminua prèj lojës.

Pjesë nga intervista:

Kush është më i bukùri në BBV, sipas Jùlias?

Pas meje? Pasi dòla unë? (qesh) Unë e kam thënë gjíthmonë që Meritoni është një djalë goxha tèrhèqës, është seksi.

Sipas sáj, a tèrhíqet seksualisht Egla nga Meritoni?

Unë mendoj që Egla është nga ato lloj qeniesh që për të qenë në lojë, por edhe për të luajtur me nèrvat e sáj dhe të tjerëve, por edhe për të treguar disa qasje të sáj seksuale, po i pëlqen Meritoni.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...