SHPERTHEN Florian Binaj: Sapo Tha Lajmin per LEDJONEN, si do Reagonit Ju Shqiptar

Aktori dhe prezantuesi i emisionit investigativ Piranjat, Flor Binaj ka postuar një foto në rrjètin sòcíal “Instagram përmes së cilës dènon gjestin e Meriton Mjekiqít dhe i dèl në mbròjtje koleges së tij, Ledjona.

Meritoni ka káluar këto ditë dùke i përmendur vazhdimisht Ledjonës emrin e vajzès me qèllim që ta bëj të qáj. Reagimi i Florjanit ka qenë i mènjèhershëm i cili ka shkrùar:

“Me sjellje si të këtij, ne i kapim tek Piranjat”.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...