U MANIPULUAN REZULTATET? JUL DEDA ‘vjedh’ FINALEN! Ja si u Manipulua Rezultati Gjate PRIME

Jùlian Deda është shpallur finalisti i dytë i Big Brother Vip.

Aktori i humorit ishte në një televotim kokë më kokë me moderatorin Meriton Mjekiqí.

Por, Jùl Deda ka sígùrùar më shumë vota nga publíku dhe është përzgjèdhùr finalisti i dytë.

“Shkon në finale që sonte Jùli”, tha moderatori i emisionit, Ledion Liço.

Pas komuníkimit të vendimit, dy banorët janë përqafuar me njëri-tjetrin.

U MANIPULUAN REZULTATET? Sondazhi shpalli finalist Meritonin, produksioni ja dha vendin Julit? Cfarë ndodhi në moment të fundit

Ndërkohë finalisti i parë është përzgjèdhùr Romeo Veshaj, i cili ishte përballë të dashurës së tij Heidi Baçi.

Po cfare ndòdhi me rezùltatet qe nxorrèn finalist Meritonin?

Ne rrjètet sòcíale u hap nje sondazh ku shume njerez votuan per finalistin e dyte.

Aktori Jùl Deda mori 41% te votave te publíkut.

Kengetari Meriton Mjekiqí mori 59% te votave.

Pra dùkshem sipas votave ne rrjètet sòcíale eshte Meriton Mjekiqí por na mbètet te shohim ne spektákel

se cilin nga banoret do te shpalli finalist te dyte publíku i cili voton nepermjet celùlárit pasi vetem ato jan vota te vlefshme.

Shíko foton e sondazhit.

U MANIPULUAN REZULTATET? Sondazhi shpalli finalist Meritonin, produksioni ja dha vendin Julit? Cfarë ndodhi në moment të fundit

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...