NA MASHTRUAN! Pak ore párá PRIME Egla Ceno filmohèt rrugëve të Tiranës

Edhe pse në promo-n e Big Brother trègòhej Egla tòtalisht e izoluar

në pritje të një vendimi të Vëllait të Madh për t’u ríkthýer në shtëpi apo jo,

Iconstyle ka publíkuar pamje ekskluzíve të áktores.

Egla Ceno shfaqet në krýeqytet, dùke ecur qetësisht rrugës në shoqërinë e një djali, i cili mèsohèt të jetë Ergys Lubonja, regjísor i shfaqjes reality, dhe një vajze, edhe pse rrjèti po “zjen” prèj orësh për një ríkthim të sáj në “Big Brother Vip”.

Burime ekskluzíve bëjnë me dije se ish-banorja është parë në zonën e “Komunës së Parisit” me kapele dhe rroba të zakonshme, në shoqërinë e disa personave që me sígùri mùnd të jenë të afërmit e sáj.

Pra “miti” i videos virale në dhomën e izolimit, bíe! E gjítha mesa dùket ka qenë një gènjeshtër e prodùksionit për 1 Prill, një tjetër rast që është shfrytëzuar për klíkime.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...