Ne Gjendje te RENDE Shendetesore! Pamjet Brenda Big Brotherit po na Kpusin Shpirtin

Duke qëndrùar me Rozèn në oborr,

Françeska ka rrëfyer një moment të vèshtírë që ka káluar në jetën e sáj.

Pas lindjes së djalit, Françeska është përballur me një moment dèlíkat, teksa shprèhèt se nuk ka qenë në gjèndje të mirë shèndètësore.

Ajo është shprèhur se opèracíonnin e kishte me shumë komplíkacione dhe për këtë ka ndejtur 5 ditë në spítál me ilaçe, nën kùjdèsín e mjèkëve dhe e ka parë veten në një gjèndje shumë shumë të rèndë.

“Kur kam qenë në një moment shumë të vèshtírë mbás lindjes së djalit, në një gjëndje shumë shumë të rèndë.

Lindja nuk më shkòi shumë mirë, mbás operimit kam qenë në spítál, operimin e kisha me shumë komplíkacione dhe kam qenë shumë sèmùrë.

Kam ndejtur 5 ditë në spítál me ilaçe, kam parë veten në një moment síkur isha në dhomë dëgjòja se çfarë po ndòdhte rreth meje, më kishin hyrë 5 doktora dhe më bènin pyetje, flit njëri flit tjetri dhe po mùndoheshin të më fùsnin ilaçet…”-shprèhèt Françeska.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...