Cpo Ndodh!? “SKUALIFIKOHET” JUL DEDA…TCH Nuk FAL, Gabimi qe i Kushton Rènde

Një moment i çuditshëm ndòdhi në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” kur áktori i njohur,

Jùlian Deda, vèndòsi të befasojë banorët me një gjest jo shumë të zakontë.

I njohur për mënyrën e tij të veçántë të të bërit humor dhe shtyrjes së kufijve për të argëtuar, Jùlian nxorri të pasmet e tij párá banorëve të shtëpisë.

Ky gjest i papritur shkáktoi të qeshura të mëdhá mes banorëve.

Skena, e cila u kap nga kamerat e shtëpisë, shpèjt u bë temë diskutimi brènda dhe jashtë mureve të “Big Brother VIP Albania”.

Shíko videon:

 

Leave a Reply