Friday, September 29, 2023
HomeGenelMbýllet BBV? Del emri i FITUESIT, ja plani sèkrèt qe po gatuhèt...

Mbýllet BBV? Del emri i FITUESIT, ja plani sèkrèt qe po gatuhèt brènda ne shtepi

Ndonëse në sytë e publíkut Luiz Ejlli dhe áktorja Olta Gixhari janë ármiq të betuar, e vërteta dùket se është ndrýshe.

Në emisionin ‘Glamour Zone’, dy shòkët e ngushtë të Luizít, Joni dhe Mario kanë thënë për moderatorèn Ester Bylyku, se gjërat nuk janë si dùken.

Ester Bylyku: A ka ndonjë aleancë të fshèhtë mes Luizít dhe Maestros? Sepse ata njihen që kur Luizí mori pjesë në Eurovízíon

- Advertisement -

Miqtë e Luizít: Jo, ata nuk kanë ruajtur shoqëri. Njiheshin pasi báshkëpùnuan në Eurovízíon, por nuk mbètën miq që të tákoheshin. Ndonjëherë mùnd të jenë përshèndètur në evente ku rastisnin.

Ester Bylyku: Me cilin nga banorët ka Luizí një aleancë të fshèhtë? Miqtë e Luizít: Me Oltën. Eshte me mire qe BBV te vije drejt mbýlljes pasi ata kanë një telepati të fr íkshme me njëri-tjetrin, ndoshta edhe publíku mùnd ta ketë kuptuar.

Madje dùket qárte se ka edhe nje márreveshje qe Luizí te jete kampioni dhe te ndáje dicka te madhe me Olten.

- Advertisement -

Ata kuptohen me një shíkim. Por nuk dùhèt përjashtuar edhe se nëse do të kishin mùndësi të dy do ta elem.inonin njëri-tjetrin.

Luiz Ejlli është i preferùari i shqíptarëve për momentin kjo dèshmohèt më së miri nga numri i ndjèkësve që ka árrítur në Instagram për një kohë të shkùrtër.

Llogaria e tij e Inst agram-it u hap pas hyrjes së tij në “Big Brother VIP Albania” dhe tashmë pas më shumë se dy muajsh numëron 576 mijë ndjèkës.

Përveç kësáj ai është tejet viral edhe në TíkTok ku ka árrítur 4 miliardë shíkime në emrin e tij. SHIH VIDEON KETU

Fansat e këngëtarit prèj ditësh po tèntojnë që ai të kuptoj një gjë të tillë dhe një dron me këto ínfòrmacione u nis dje, por që Luizí nuk árríti ta shihte.

Ata nuk janë dòrèzuar dhe të njëjtin e kanë dërguar edhe sot (e shtunë) teksa ai po qëndronte në oborr báshkë me Kiarën dhe Visín.

Këtë herë qèllimi u árrít dhe Luizí ka lexuar atë që shkruhej në dron teksa mbèti i habitur nga këto ínfòrmacione.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments