Tmèrr në shtëpinë e BBV/ Çfarë ndòdhi në mes të natës? Dera e dòllapit lèvízí papritur Ja pamjet

Jùlian Deda dhe Roza Lati kanë fríkësuar Erjola Doçin në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. Teksa banorët po diskutonin në dhomën e gjumit, në një moment áktori ka hapur derën e dòllapit me një shkòp, ndërsa i tha moderatores se në shtëpi ka fantazma.

Duke ùlëritur dhe e fríkësuar, Erjola e pyeti Rozèn nëse e shíkoj edhe ajo derën që po hapej.

“Po e pashë edhe unë”- tha banorja, ndërsa modertorja u shprèh se ajo nuk është e çmendur.

“E kam parë një natë që ka lèvízur síkur kjo dhe thashë këtu ka fantazma se nuk ka mùndësi”- vazhdoi Jùli dùke e fríkësuar më shumë Erjolën, teksa në një moment kjo e fùndít e shíkoi áktorin që derën po e lèvízte ai me shkòp.

Erjola u çua në këmbë dhe mori shkòpin dùke gòditur me të Jùlin, i cili po shpèrthente në të qeshura së báshkù me Rozèn nga rrèngu që i thurën moderatores.

Jùli: Kush e lèvízí këtë more?

Jùli: A të kam thënë që këtu ka diçka. Këtu lèvízín gjërat vetë o njeri

Erjola: Jo e lèvíze me këmbë

Jùli: Si më këmbë more, nuk e árríj dot

Erjola: E pashë që lèvízí. Jùl më thuaj çfarë bëre? Lëvízí kjo gjëja e pashë me sytë e mi.

Jùli: E kam parë një natë që ka lèvízur síkur kjo dhe thashë këtu ka fantazma se nuk ka mùndësi

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...