PASKA PLÂSUR KÉQ/ Nuk Permbahet Dot Egla Ceno GÓDET RÉNDE Arber Hajdarin, ja perse

Ishte Egla ajo e cila i tha troç Arbrit se këtë

vit është treguar shumë i pòshtèr me opinionet e tij

Me diskutime të shumta u shoqërua darka e mbrëmjes së káluar në ‘Big Brother VIP Albania’, ku pjesë e sáj ishte moderatori Ledion Liço dhe dy opinionistët, Ori Nebiaj dhe Arbër Hajdari.

Një moment píkant ndòdhi mes banores Egla Ceno dhe Arbrit. Ishte Egla ajo e cila i tha troç Arbrit se këtë vit është treguar shumë i pòshtèr me opinionet e tij si dhe i tha se dùhèt të zèvendësohèt në rolin që ka.

Egla: Unë e kam thënë që e kam ndjèkur nëpër Biget, sidomòs vjet. Shpesh herë e kam gjetur mendimin tim të reflektuar në gojën tate.

Arbri: Vetëm këtë vit nuk e ke gjetur.

Egla: Këtë vit je shumë i pòshtèr, e kë mësuar zanatin, dùhèt të zèvendësohesh, dùhèt të vetëzèvendësohesh

Arbri: Do t’i mbáj shënim.

Egla: E di që do e zbatosh me patjetër.

Arbri: Jo që do e zbatoj por..

Egla: Po e di, e di që do e vesh ujin në zjárr.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...