Saturday, June 3, 2023
HomeGenelDel video “e fríkshme” nga TCH, u zbùlua gjíthçka ishte e planifíkuar...

Del video “e fríkshme” nga TCH, u zbùlua gjíthçka ishte e planifíkuar më parë

Kiara ishte eliminuar të shtunën e káluar, teksa ishte në televotim kokë me kokë me Oltën. Ani pse Kiara ishte më e preferùar, Olta vazhdoi garën, shkruan lájmi.net.

Së fùndi është publíkuar një video me disa sekuenca ku nxjerret haptas, e gjíthë strategjía e prodùksionit.

Në video shihèt që dalja e Kiarës ishte e planifíkuar. Ja ku eshte e plote videoja dhe sic ju mùnd ta shíhni qarte asgje nuk ka qene rastesore.

Madje këtë e thotë në një moment edhe Kristi, i cili thotë se ishte kishte menduar se Olta do të eliminohèt por kur e kuptoi se ishte Kiara ajo e cila dùhej të dilte, e kishte lënë këtë pùnë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments