Pak Minuta me Pare PLÁS SKÁNDALI tjeter ne Bíg Bróther

Në rrjèt po aludohèt se prodùksioni e kishte vèndòsur páráprakisht fituesen për liderin e shtëpisë, pa pasur nèvojën e televotimit.

Në ‘TíkTok’, po qarkùllon momenti, kur pas Prime-it, Erjola Doçi pyet Roza Latin se nëse ishte pyetur në dhomë të rrëfimit. Ajo la të kuptohej se bèhej fjalë për liderèn e shtëpisë.

Erjola u pyet nga Jùli se për çfarë bèhej fjalë, e në momentin që banorja po trègònte situatën, në sfond dëgjohèt zèri i ‘BBV’ që i kèrkon të rregùllojë míkrofonin, si shenjë për të mòs treguar më shumë.

Erjola qesh me situatën që u kríjua, si për të nënkuptuar se prodùksioni po tènton të fshèhë ngjárjen.

Biseda mes tyre:

‘Jeni pyetur besoj në dhomë. Si, nuk iu kanë bërë ndonjë pyetje’- i drejtohèt Erjola, Rozès.

Roza: Në dhomë të rrëfimit, po.

Jùl Deda: Për kë? Për atë që u tha dje?

Erjola: Jo, për…. (Zëri në sfond ‘Erjola rregùllo míkrofonin’).

Kujtojmë se mbrëmjen e káluar, Egla Ceno u zgjodh lidere e shtëpisë në Big Brother VIP Albania 3. Avantazhi i dhënë nga ‘Vëllai i Madh’ për Eglën ishte të vèndòste dy banorë në televotim, fituesi do të shkòjë në finale dhe tjetri do të qëndrojë në nominim për pjesën tjetër të lojës deri në gjysmë finale.

Ajo vèndòsi të dërgojë në televotim çiftin, Romeo Veshaj dhe Heidi Bacin. Ata nuk janë në dijeni që njëri prèj tyre do të shkòjë direkt në finale.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...