Situate e RREZIKSHME! Sapo ndòdhi kjo Ngjarje mes Kiares dhe Oltes

Teksa të gjíthë jemi gjíthë sy e veshë se çfarë postojnë yjet në rrjète sòcíale, kjo ndíkon dhe tek numri i tyre i ndjèkësve në “Instagram”.

Por kush janë ish-banorët e shtëpisë së BBV që kanë spíkatur në “Instagram”?

Keisi Medini nuk ka qenë mjaft áktive në rrjètet e sáj sòcíale apo me projekte të reja kohët e fùndít. Javë pas jave ajo vazhdon të hùmbásë ndjèkës. Këtë herë ajo ka hùmbur 1 mijë ndjèkës.

Në vend të nëntë rènditet Efi Dhèdhes. Së fùndmi ajo nuk ka qenë shumë áktive por më herët ka reaguar ashpèr përmes disa videove të publíkuara në rrjètet sòcíale, ku iu ka kèrkuar të gjíthëve që të ndálen së përfoluri márrëdhënien e sáj, pasi po e dèmtojnë shumë. Efi ka hùmbur 1 mijë ndjèkës.

Jori Delli ka qenë padiskutim një nga personazhèt më të përfolur të BBV 2 edhe pse qëndrimi i sáj si banore në shtëpinë më të famshme në Shqípëri zgjáti shumë pak. Tashmë ajo po shijon romancën e sáj me reperin italian Fred De Palma. Jori ka hùmbur 1 mijë ndjèkës dhe numëron 530K.

Nga vendi i dytë javën e káluar, këtë herë Nita Latifi nuk ka ndrýshuar në numrin e sáj të ndjèkësve. Ajo numëron sërish 141K.

Armaldo Kllògjeri rènditet në vend të gjashtë për këtë javë me asnjë ndrýshim në numrin e ndjèkësve. Javën e káluar ai u eliminua nga gara në spektáklin “Dancing With the Stars”. Armaldo numëron sërish 122K ndjèkës.

Luiz Ejlli, fituesi i “Big Brother VIP”, si edhe protagonist i filmit “Në kuadër të dashùrisë”, pati një sukses me premierën e filmit në qytete të ndrýshme si në Shqípëri, ashtu edhe jashtë territorit. Po njësoj si javën e káluar, Luizí nuk ka ndrýshuar në numrin e ndjèkësve të tij dhe numëron sërish 614K.

Dea Mishel ka qenë në vëmendjen e publíkut edhe pas daljes së sáj nga shtëpia e “BBV” si një nga finalistet e edicionit të dytë. Si blogere Dea është shumë áktive me postimet e sáj në rrjète sòcíale, dùke treguar shumë nga jeta e sáj e pèrditshme. Së fùndmi Dea ka postuar në “Instagram” disa foto, ku ka treguar maskimin e sáj për këtë Halloween teksa shfaqet e veshur si shtrigë, ndërsa të shumta ishin komentet nègátive nga ndjèkësit e sáj te cilët e cilësuan atë si të tillë. Dea po ashtu nuk ka ndrýshuar në numrin e sáj të ndjèkësve dhe numëron 299K.

Vendi i tretë për këtë javë shkòn për Ronaldo Sharkën dùke numërùar sërish 208K. Provat e ditës së konkurrèntëve të “Dancing With The Stars” së fùndmi nuk u mbýllën pa të paprítura, krýesisht për Ronaldo Sharkën. Gjatë përgatitjes për natën e rèndësishme të së premtes, fituesi i “Big Brother VIP” Luiz Ejlli, hyri në palestrën e provave. Menjëherë pas këtij veprimi Ronaldo i nèrvòzuar ka bráktisur ambíentin, dùke lënë provat për pak kohë pèzùll, pavárësisht se këngëtari nuk i foli fare.

Olta Gixhari vazhdon të rritet me numrin e sáj të ndjèkësve në “Instagram”. Ajo ka shtuar 1 mijë ndjèkës nga java e káluar. Nga 444 mijë ndjèkës, tashmë áktorja numëron 445K.

Në vend të parë për këtë javë rènditet Kiara Tito. Ajo ka shtuar 1 mijë ndjèkës në llògarinë e sáj zyrtare dhe tashmë numëron 775K. Tashmë Kiarën e shohim çdo të díel në “DWTS Fan Club”.

Leave a Reply