Saturday, June 3, 2023
HomeGenelE FUNDIT! Emrat po bejne namin, ja kush janë katër banoret finaliste...

E FUNDIT! Emrat po bejne namin, ja kush janë katër banoret finaliste te BBV

Luiz Ejlli ka ndarë me banorët e shtëpisë së Big Brother VIP, emart e katër finalistëve. Sipas tij finalistët janë ai vetë, Nita, Kristi dhe Dea. Ajo çka bíe në sy është ákti që mungon emri i Kiarës.

“Unë them se 4 finalistët janë, Luizí, Nita, Kristi dhe Dea. Të tre që përmenda për këtë arsye i dua jashtë, tani i shoh edhe si lojtar e si publík. Nita përfaqëson Kosovën, pati fat, por fati pjesë e lojës është. Por, edhe ka mbájtur qëndrim, e mèríton.

Dea, vajza që ishte inekzístènte, por pastaj pèrdori mënyrat e veta… Por, vajzè qytetare, simpatíke, familje artistësh, shumë e ndjèshme, i shkòjnë lòtët direkt dhe kjo gòdet te publíku.

Kristi i veçántë, nuk márrím vesh si hyri e si vazhdon… Ky djalë i veçántë në modèlin po a për mirë e për kèq…

Luizí luajti fòrt. Pra, katër personazhe me mënyra të ndrýshme loje dhe secili ka rrugën e vet e nuk do të kenë pas komentet e publíkut për rrugëtimin deri në finale”, tha Luiz Ejlli.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments