Friday, September 29, 2023
HomeGenelTrònditen fansat e Luizít, dòli lájmi qe askush nuk do donte ta...

Trònditen fansat e Luizít, dòli lájmi qe askush nuk do donte ta lexonte per LUANIN e BBV

Në pùntatën e fùndít të emisionit ‘Glamour Zone’, kanë qenë të ftuar Joni dhe Mario, shòkët e fèmíjërisë së Luiz Ejllit, një nga personazhèt më të komentuar të dy muajve të fùndít.

Ndër të tjera, ata kanë sqárùar përballë moderatores Ester Bylyku, shumë të vërteta sa i përketë márrëdhënies së Luizít me Kiarën, madje kanë sqárùar edhe thashèthemet nëse ai ka krýer një opèracíonn të rralle.

Por një nga versionet më të përhapura sa i përket Luizít ka qëne se ai luan bixhoz. Sa e vërtetë është kjo?’Kjo nuk është e vërtetë. Ky është një sùlm ndáj Luizít, madje personin që e nisi këtë thashèthem Bledi Manen, prodùksioni e fùti brènda në shtëpi që t`ia thoshte Luizít në sy. Luizí nuk ka pròblème me bixhozín’ u shprèhën shòkët e tij.

- Advertisement -

Por nuk mùnd të lihej pa përmendur edhe lídhja e shumëpërfolur e Luizít me moderatorèn Kiara Tito dhe momenti kur míku i tyre u cilësua si i dhùnshëm nga opinionistët.

Ester Bylyku: Çfarë mendoni për lojën mes Luizít dhe Kiarës ku míku juaj u cilësua si i dhùnshëm?Joni (shòku Luizít): Wshtë ekzagjerùar. Luizí zgjodhi që të luajë në atë mënyrë me të dashurën e tij sepse kanë koefidenca.

Mendoj se nuk do të zgjídhte asnjë konkùrènt tjetër për ta luajtur atë lojë. Në asnjë moment nuk ka ushtrùar dhùnë, sepse Kiara nëse do të donte mùnd t`i fliste dhe ta prishte lojën.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments