Romeo merr Mesazhin GÓDITES/ Situata e Vlonjatit Aspak e Qete

Ajo që i ka vënë vùlën debáteve mes çiftit, ishte një dron i dërguar për Heidin.

Mbrëmjen e káluar, Vëllai i Madh ka surprizuar mbrëmë çiftin Heidi Baci-Romeo Veshaj, dùke i dërguar në një suitë ku mùnd të kalonin çáste të bukura dhe romantíke me njëri-tjetrin lárg banorëve të tjerë të shtëpisë më të famshme në Shqípëri.

Qëndrimi në këto ambíente romantíke është shoqërùar me debáte të mëdhá mes çiftit, pasi Romeo është parë disa herë të dilte nga suita dhe të shkònte në oborr të debátonte me banorët e tjerë.

Ky veprim i Romeos mërzíti së tepërmi Heidin por jo vetëm. Kanë qenë gjíthashtu banorët ata që kanë kritíkuar Romeon, i cili preferoi të ishe pjesë e debáteve sesa të qëndronte me të dashurën e tij.

Ndërkohë që gjatë gjíthë ditës së sotme situata ka qenë tepër e tènsíonuar mes dýshès, ajo që i ka vënë vùlën debáteve të tyre, ishte një dron i dërguar për Heidin, në të cilin shkruhej:

“Stop maskilizmit, Romeo fáls, Heidi hap sytë”

Droni ka shkáktuar një zhurmë të madhe mes banorëve të shtëpisë dhe sígùrisht mes Heidit dhe Romeos, ku ky i fùndít nuk e ka pritur aspak mirë këtë mesazh.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...